رئیس شورای شهر کرمان:


توجه به گردشگری، تنها راه پیشرفت کرمان است / تلاش‌های کم نظیر شهردار در زیباسازی کرمان، ستودنی است

 


رئیس شورای اسلامی شهر کرمان در آیین افتتاح اکوپارک گفت: راه ترقی و پیشرفت شهر کرمان، راهی غیر از توجه به گردشگری نیست.
علی اکبر مشرفی با بیان اینکه تمامی ارگان‌ها به ویژه شهرداری باید در راستای گردشگری گام‌های بلندی بردارند، افزود: در شورای چهارم نیز در این راستا برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام شد که امیدوارم تداوم یابند.
وی تصریح کرد: با وجود رکود حاکم بر جامعه و منابع مالی محدود شهرداری، پروژه‌های تفریحی و عمرانی بی‌شماری توسط شهرداری در شهر کرمان اجرا شده که جای تقدیر دارد.
رئیس شورای اسلامی شهر کرمان گفت: با همت شهرداری و به واسطه اجرای بوستان‌های زیبا و جذاب در سطح شهر، کرمان متحول و به شهری شاد و پرنشاط تبدیل شده است.
وی با تقدیر از تلاش‌های شهرداری به سبب مرمت بناهای تاریخی و به ویژه کف سازی و بدنه سازی بازار بزرگ، تصریح کرد: مسیرهای گردشگری خوبی از جمله بازار و قلاع دختر و اردشیر آماده سازی شده که  در آینده محور توسعه و رشد و آبادانی شهر کرمان خواهند شد.
مشرفی با تاکید بر اینکه منطقه یک شهر کرمان با وجود برخورداری از بناهای تاریخی ارزشمند، آینده بسیار درخشانی دارد، خاطرنشان کرد: تلاش‌های کم نظیر علی بابایی، شهردار جوان، توانمند و بسیار فعال شهر کرمان در زیباسازی شهر کرمان ستودنی و قابل تقدیر است که امید می‌رود در آینده نیز از خدمات ایشان بهره‌مند شویم.

ورود کاربران

Go to top