شهردار منطقه یک:

 


اجرای پیاده‌راه میدان توحید در دست اقدام است

 شهردار منطقه یک شهر کرمان در آیین افتتاح اکوپارک انقلاب گفت: اجرای پیاده‌راه میدان توحید، یکی از پروژه‌های مهم منطقه به شمار می‌رود که در دست اقدام است.
مهندس علی سعیدی با اشاره به اجرای پروژه‌های عمرانی و مناسب سازی و زیباسازی معابر منطقه در دو سال اخیر، گفت: بازگشایی محور گلبازخان، بدنه سازی بازار بزرگ کرمان،جدول گذاری بزرگراه شرقی، بازنگری طرح تفضیلی، ساماندهی حاشیه نشینان، آسفالت 150 هزار مترمربع از معابر منطقه یک و ... از جمله این پروژه‌ها به شمار می‌روند.
وی با بیان اینکه پارک انقلاب تا چهارراه مشتاقیه 9 هکتار است که بخشی از آن به عنوان اکوپارک نامگذاری شده است، تصریح کرد: فاز اول این بوستان در نوروز سال گذشته و فاز دوم در دو ماه اخیر انجام و به اتمام رسیده است.
شهردار منطقه یک افزود: قلاع دختر و اردشیر در گذشته به مخروبه تبدیل شده بود که به همت شهردار و کارکنان شهرداری منطقه یک بهسازی و به فضایی جذاب و زیبا تبدیل شده است.
سعیدی با اشاره به ایجاد بوستان‌های زیبای جبلیه، پدر و اکوپارک در سطح منطقه یک در دو سال اخیر، گفت: بوستان آرامش نیز در دست احداث است که امید می‌رود هرچه سریع‌تر آماده سازی و افتتاح شود.
وی در پایان از همکاری و تلاش‌های شهردار کرمان، واحد خدمات شهری منطقه یک، سازمان عمران و سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری در ایجاد بوستان‌ها و بهسازی معابر منطقه تقدیر کرد.

ورود کاربران

Go to top