به همت شهرداری منطقه یک اجرا شد:

طراحی و تکمیل بوم‌های انقلاب با مشارکت راهپیمایان در یوم الله 22 بهمن

 

 

شهردار منطقه یک کرمان با اشاره به آذین بندی معابر و میادین، نصب بنر و پرچم‌های جمهوری، نصب تابلو عکس‌ها و المان‌های انقلابیون به مناسبت ایام دهه فجر در سطح منطقه، گفت: در این راستا این منطقه اقدام به آماده سازی و نصب بوم‌هایی در مسیر راهپیمایی با هدف ایجاد نشاط و شادابی در بین راهپیمایان نمود.

علی سعیدی از نصب بوم‌هایی جهت طراحی پرچم جمهوری اسلامی با مشارکت مردم همیشه در صحنه و انقلابی در یوم الله 22 بهمن خبر داد.

وی با بیان این که ایام الله دهه‌ی فجر، یادآور رشادت‌ها، فداکاری‌ها و شهادت طلبی‌های ملتی منسجم، خداجو و پیرو ولایت است، افزود: این بوم‌ها با دست نوشته‌هایی برآمده از دل و جان و بیان عقاید و ارزش‌های انقلابی و فرهنگی و همچنین طراحی پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه سرافراز با اثر انگشت راهپیمایان در مسیر راهپیمایی تکمیل شدند.

سعیدی تصریح کرد: از ساعات اولیه راهپیمایی 22 بهمن، بوم‌های مذکور توسط مردم شهید پرور و انقلابی شرکت کننده در راهپیمایی تکمیل گردیدند .

شهردار منطقه یک، آماده سازی و نصب تابلو عکس هایی با مضمون عکس‌های دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مسیر راهپیمایی، آماده سازی و نصب المان‌های انقلابیون در مسیر راهپیمایی (سه راه معلم، تقاطع ابن سینا، تقاطع پاسداران و میدان عاشورا)، نصب پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران در معابر و میادین سطح منطقه، آذین بندی درب ورودی ساختمان منطقه و توزیع پرچم جمهوری اسلامی در بین راهپیمایان گرامی در روز راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در مقابل خانه شهر با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری را از دیگر اقدامات انجام شده در ایام دهه فجر عنوان کرد.

 

 

 

ورود کاربران

Go to top