شهردار کرمان در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری کرمان عنوان کرد:

 

شهرداری کرمان با آمادگی کامل به استقبال نوروز می‌رود

 

 

 

شهردار کرمان در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی که با حضور معاونان، شهرداران مناطق و مدیران سازمان‌های تابعه برگزار شد، گفت: شهرداری کرمان با آمادگی کامل به استقبال نوروز می‌رود.

 

سیدمهران عالم‌زاده با تأکید بر آمادگی شهرداری کرمان به منظور استقبال از بهار، افزود: پاک‌سازی و شستشوی معابر، رنگ‌آمیزی جدول ها، تنظیف خیابان‌ها، آماده‌سازی علائم ترافیکی و بازسازی و ترمیم پل‌های عابر پیاده در اولویت فعالیت‌های نوروزی شهرداری است.

 

شهردار منطقه یک کرمان نیز در این نشست، با اشاره به اجرای طرح 137 به منظور تنظیف و پاک‌سازی هر چه بیشتر معابر منطقه در ایام نوروز گفت: از امروز تا پایان فروردین ماه 20 نفر نیرو برای اجرای طرح مذکور به کار گرفته خواهند شد.

 

علی سعیدی با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در منطقه یک به مناسبت ایام نوروز، افزود: پاک‌سازی ورودی اصلی شهر، جمع‌آوری خاک و نخاله‌های معابر، رنگ‌آمیزی جدول ها و پایه‌های روشنایی، ... از جمله این فعالیت‌هاست.

 

وی همچنین به کف‌سازی کوچه سردار، تکمیل سرویس بهداشتی پارک انقلاب، اصلاح هندسی چهارراه کار، ترمیم و اصلاح پیاده‌رو کتابخانه ملی، روکش آسفالت خیابان‌های ابوحامد، چمران و معابر اصلی منطقه یک اشاره کرد.

 

شهردار منطقه یک کرمان با بیان این که جاده زرندی یکی از ورودی‌های اصلی شهر است که باید برای ورود مسافران نوروزی آماده و زیباسازی شود، تصریح کرد: جدول های رفیوژ وسط فرسوده شده و نیاز به جدول‌گذاری جدید دارد.

 

سعیدی خاطرنشان کرد: به منظور ورود به سال جدید تعدادی المان و سفره هفت سین در منطقه در حال ساخت است که در ایام نوروز به بهره‌برداری خواهند رسید.

 

 

ورود کاربران

Go to top