در راستای برگزاری کنگره سرداران شهید استان کرمان:

همکاری گروه های جهادی بسیج سازندگی با شهرداری در حوزه های عمرانی

 

 

در نشست مسئولان ستاد کنگره سرداران شهید در استان کرمان با شهردار کرمان، همکاری گروه های جهادی بسیج سازندگی با شهرداری در حوزه های عمرانی مطرح شد.

به گزارش کرمان آنلاین،شهردار کرمان در این نشست با اشاره به اینکه گروه های جهادی در راستای اجرای پروژه‌های محرومیت‌‌زدایی وخدمات رسانی به مردم و در قالب گروه‌های متنوع جهادی فعالیت دارند،گفت:در حوزه فعالیت های عمرانی از همکاری گروه های جهادی استقبال می کنیم.

سید مهران عالم زاده با تاکید بر اینکه باید به صورت منسجم تر در این زمینه کار شود،افزود:می توانیم اقدامات عمرانی را با همکاری گروه های جهادی جدی تر انجام دهیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه زمین هایی در محله های شهرک صنعتی و فیروز آباد وجود دارد،تصریح کرد:در این راستا گروه های جهادی می توانند در اقدامات مربوط به حوزه های عمرانی و شهری از قبیل ساخت پایگاه ها و مراکز بهداشتی و... با شهرداری همکاری داشته باشند و شهرداری در این زمینه حمایت می کند.

عالم زاده گفت:همچنین شهرداری از تعامل و همکاری گروه های جهادی در خصوص  اقدامات عمرانی از قبیل جدول گذاری و زیرسازی استقبال می کند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارا... استان کرمان نیز در این نشست با اشاره به آمادگی بسیجیان گروه های جهادی در خدمت رسانی به مردم،گفت:گروه های جهادی با فعالیت خود،بستر مناسب را برای رفع نیازهای ضروری در بخش های عمران،آبادانی،سازندگی و محرومیت زدایی فراهم می سازند.

حجت ا... پاداش افزود:در این راستا می توان از ظرفیت های بسیج سازندگی در حوزه های عمرانی شهرداری نیز استفاده کرد.

وی ادامه داد:سعی بر این است که در قالب برگزاری کنگره،خدمات اجتماعی،حمایتی و عمرانی در سطح شهر صورت گیرد.

گفتنی است در این نشست مقرر شد که ستاد کنگره با شهرداری در جهت فضاسازی پارک ها،ارائه خدمات شهری، اجتماعی و حمایتی همکاری نماید و همچنین تعامل و همکاری گروه های جهادی با شهرداری جهت ارائه خدمات در محدوده حاشیه شهر و مناطق محروم نیز صورت گیرد.

ورود کاربران

Go to top