در آستانه سال جدید:


تمامی مبلمان پارکی و تاسیسات شهری در منطقه یک رنگ آمیزی می شوند

 


شهردار منطقه یک گفت: در آستانه سال جدید تمامی وسایل تندرستی، نیمکت ها، موانع ترافیکی وتاسیسات شهری در محدوده منطقه یک شهرکرمان رنگ آمیزی می شوند.
 
رضا خیاط زاده افزود: این اقدامات در راستای زیبا سازی معابر و بوستان های شهر از سه ماه پیش آغازشده  وهمچنان ادامه دارد.
 
وی همچنین به نصب ست بازی کودکان در پارکهای شورا، سده و مهدیه اشاره و خاطر نشان کرد: درآستانه سال جدید، نواقص بوستان ها و پارک های منطقه مورد بازبینی قرار میگیرد و نواقص موجود رفع می شود.
 
شهردارمنطقه یک همچنین از بهسازی وزیبا سازی  فضای سبز حاشیه میدان ابوالفضل خبر داد و افزود: زیبا سازی منظرشهری با شستشوی نماها، جداول و تابلوهای راهنما نیز درحال انجام است
 
وی یادآور شد: ایمن سازی کانال آبهای سطحی بلوار شهدای خانوک، بهسازی وزیبا سازی میدان گنجعلی خان، زیرسازی و آسفالت کوچه های شهرک بنی هاشم و تکمیل پروژه بهسازی وزیبا سازی میدان بسیج از جمله اقدامات شهرداری منطقه یک درآستانه سال جدید است.
 
خیاط زاده از لکه گیری وترمیم فرش موزاییک پیاده روهای سطح منطقه خبر داد وگفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه سال نو تنظیف معابر به طور ویژه در دستور کار قرار دارد به طوری که با فعال شدن نیروهای 137 شهرداری، معابر

بیشتری از منطقه تحت پوشش قرار میگیرد و جمع آوری زباله در خیابان های اصلی شهر و همچنین بافت قدیم طبق روال همیشگی به صورت خاص و هر شب انجام می شود. 

ورود کاربران

Go to top