اتمام عملیات ساخت پیاده‌راه و مسیر دوچرخه‌سواری تا پایان شهریورماهشهردار منطقه یک با بیان این‌که از فروردین‌ماه تا تیرماه امسال، 1791 مترمربع کف‌سازی و 2138 متر جدول‌گذاری شده است، گفت: بزرگراه شمالی- حدفاصل بولوار شهید عباس‌پور (پارادیس) تا بولوار مهدیه - در حال پیاده‌روسازی است تا به مسیر پیاده‌راه و دوچرخه‌سواری تبدیل شود.
خیاط‌ زاده افزود: این مسیر که 10 هزار مترمربع مساحت دارد، تا شهریورماه به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی از ساخت پارک بلدالامین در ضلع شمالی پل شهید بهشتی، به متراژ 10 هزار مترمربع خبر داد و گفت: بوستان دیگری هم در خیابان امام سجاد (شهرک قمر بنی‌هاشم) به متراژ 3000 مترمربع ساخته خواهد شد.
شهردا منطقه یک یکی از مشکلات اصلی بوستان‌های موجود در این منطقه را روشنایی این بوستان‌ها دانست و گفت: سال گذشته روشنایی بوستان‌های دانشجو و نماز اصلاح و تکمیل شد؛ امسال هم اصلاحِ روشنایی پارک فیروزآباد که تقریباً خاموش بود، در دستور کار قرار گرفته است.
خیاط‌زاده افزود: روشنایی پارک‌های شورا، مشاهیر و شهید، ابتدای تابستان امسال اصلاح شد؛ ضمن این‌که وسایل مربوط به روشنایی پارک قدس هم خریداری شده و به‌زودی روشنایی این پارک اصلاح می‌شود.
وی نگهداری و آبیاری فضای سبز پارک‌ها را نیز مهم دانست و گفت: به کمک سازمان فضای سبز، تعدادی چاه در حال حفاری است تا برخی پارک‌های این منطقه که توسط آب شرب آبیاری می‌شدند، به آب خام وصل شوند.

ورود کاربران

Go to top