اقدامات شهرداری منطقه یک برای فرا رسیدن ایام محرم و صفر

آمادگی منطقه یک برای برپایی مراسم های عزاداری سرور و سالار شهیدان در ایام محرم و صفر
شهردار منطقه یک از رفع مشکلات میدانی حسینیه ها، تکایا و مساجد جهت برگزاری مراسم های سوگواری  شهادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) در ایام محرم و صفر خبر داد 

رضا خیاط زاده با اشاره به فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ،از آمادگی این منطقه با بانیان تکایا و مساجد برای برگزاری مراسم های عزاداری خبر داد.
بوی با اشاره به  قرار گرفتن تعداد زیادی از  مساجد ، تکایا و حسینه ها در بافت تاریخی و محدوده خدماتی منطقه یک و بالا بودن تعداد  برگزاری مراسمات مذهبی در ماه محرم و صفر گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته سعی شده است در حد توان ، مشکلات میدانی حسینیه ها، تکایا و مساجد را برطرف کنیم.
شهردار منطقه یک نصب بنرهایی با موضوعیت اتفاقات عاشورا و پیام های محرمی و پرچم های مشکی در معابر و میادین سطح منطقه ، لکه گیری و آسفالت ، تنظیف ، پاکسازی ، شستشوی نماها و تأمین و تجهیز ماشین آلات سنگین در راستای جمع آوری نخاله های معابر منتهی به حسینیه ها و مساجد را از جمله این اقداماتی برشمرد و اظهار کرد: این اقدامات  به مناسبت ماه محرم ، توسط نیروهای خدوم شهرداری منطقه یک طی روزهای گذشته انجام شده است.
وی از آمادگی همکاری شهرداری این منطقه با بانیان مساجد و حسنیه ها برای جمع آوی زباله ها و حفظ نظافت آنها در زمان برگزاری مراسم ها و توزیع نذورات خبر داد.


ورود کاربران

Go to top